چاپ پاکت

 

درباره چاپ پاکت اختصاصی چه میدانید؟

پاکت نامه برای مراسلات و قراردادن قراردادهای شرکت و … مواردی از این دست طراحی می شود. ابعاد آن معمولا یا متناسب با کاغذ A4 است که دو تا، از طول، خورده باشد، یا متناسب با کاغذ A4 و یا A5 است که کاغذ ، تا نخورده در داخل آن قرار گیرند.

 

چاپ پاکت از آن جا که این پاکت ها باید در نزد مشتری نگهداری شوند حائز اهمیت بوده و میزان کیفیت کسب و کار شما را به آن ها القا میکند. پس با استفاده از چاپ پاکت های می توان تبلیغات کرد و خود را به مخاطب بیشتر شناساند. شما میتوانید روی پاکت های مربوط به ماکز تجاری خود ، لوگو ، نام تجاری آدرس و شماره های تلفن های خود را درج کنید تا هم تبلیغی شود و هم در ذهن مخاطبان خود ثبت و ماندگار شوید.

 

چاپ پاکت اسنادی

پاکت اسنادی میتواند با ست اداری شما هماهنگ شود و شکل بصری جالبی را به وجود بیاورد . یکی از پاکت مرسوم پاکت اسنادی نخودی است. پاکتهای نخودی جز رایج ترین پاکت های مورد استفاده سازمان های دولتی و خصوصی می باشد. کاغذ مورد استفاده در تولید پاکت های نخودی از جنس کاغذهای ایرانی بوده و بسیار ارزان قیمت می باشد و همچنین به نسبت قیمت دارای کیفیت و دوام بسیار بالا است.

پاکت سند محصولی تبلیغاتی خاص بوده که در کسب و کارها و مشاغلی مثل : نمایشگاه های خودرو و موتورسیکلت ، دفاتر اسناد رسمی ، دفاتر ازدواج و طلاق و هر سازمانی که به عناوین مختلف اسناد به مخاطب ارائه می کنند از اهمیت و کاربرد برخوردار است.

همانطور که از نام آن پیداست از چاپ پاکت اسنادی جهت ارائه اسناد به مشتری وحفظ سند برای مدت های طولانی استفاده میگردد.

نبود محدودیت در رنگ و طرح ، ضدآب و پوسیده نشدن ، قابلیت نوشتار روی پاکت ، ماندگاری بالا و اختصاصی بودن پاکت سند را میتوان از خصایص مثبت این پاکتها شمرد.

 

 

 

 

مجموعه ایران گرافیک با بهره گیری از به‌‎ روزترین روش‌های چاپ،طراحان و متخصصان مجرب در این صنعت قادر به ارائه تمامی خدمات چاپی می‌باشد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به طراحی و چاپ ایران گرافیک می باشد.

Please publish modules in offcanvas position.